was successfully added to your cart.
Akademia Snu

Jak pościelesz, tak się wyśpisz

Autor: 4 stycznia 2018 Brak komentarzy

Nie ulega wątpliwości, że dobrej jakości pościel to jeden z najlepszych prezentów szczególnie dla młodych par. Sami coraz częściej zastanawiamy się, jakie tkaniny wybrać, bo choć pościel kupujemy w pierwszej kolejności inspirując się wzorami, a w drugiej dotykiem, to właśnie skład powinien być najważniejszy. Naturalne materiały takie jak chociażby różnego rodzaju tkaniny bawełniane zapewniają komfort, oddychanie skóry, a tym samym odpowiedni odpoczynek. W całym szeregu produktów szytych z naturalnych tkanin warto wybierać te trwałe i te, które najbardziej lubimy.

Stawiamy na bawełnę

Pościel o bawełnianym splocieOd lat to właśnie ona jest najpopularniejszą tkaniną, z której szyje się pościel. Samych jej gatunków jest również bardzo dużo począwszy od taniego perkalu (bawełny płóciennej), poprzez ciepłą flanelę, przyjemny dżersej, praktyczną korę aż do ekskluzywnej bawełny satynowej. Szczególnie ta ostatnia jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów dzięki swoim właściwościom i wyjątkowemu wyglądowi. Bawełna satynowa należy do tkanin zdecydowanie przyjemniejszych niż zwykła bawełna. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza przede wszystkim bardzo gęstym splotowi o specyficznym kształcie. To zapewnia jej satynowy połysk, miękkość i intensywne kolory.

Makalulu satynowa pościel dziecieca SOWADoskonałej jakości pościele z bawełny satynowej są lekkie i zapewniają skórze doskonałą oddychalność podczas snu. Dzięki naturalnemu materiałowi to również doskonała opcja dla dzieci i alergików czy też osób wrażliwych niezależnie od pory roku. Zdecydowanie lepiej pod tym względem sprawdza się niż tradycyjna bawełna o splocie płóciennym. Pościele https://makalulu.pl to wyjątkowe propozycje wykorzystujące zalety satyny i naturalnej bawełny. Taki produkt jest lekki, przyjemny w dotyku i bardzo wygodny. Dzięki połyskowi uzyskuje również ekskluzywny charakter, a prezentowane wzory i kolory są szczególnie intensywne.

Piękno w sypialni

Poza wysoką jakością naturalnych materiałów coraz częściej zwracamy uwagę na ciekawy design. Tu projektanci mają duże pole do inspiracji i czerpią w dużej mierze z tego, co nas otacza. Wyjątkowe pościele mogą odwoływać się do natury, a niemalże fotorealistyczne obrazy dzikich zwierząt będą przyciągać zarówno dzieci, jak i dorosłych. Co istotne, w https://makalulu.pl stawia się przede wszystkim na polskie produkty, co wspiera rodzimy biznes a tym samym gospodarkę. Szczególna dbałość o jakość na każdym etapie sprawia, że to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość, staranne wykończenie i oryginalny design. Ciekawe projekty dopasowane są do najczęściej wybieranych przez Polaków rozmiarów kołder i poduszek, a tym samym idealnie będą wyglądać w każdej sypialni. Poza designem warto zwrócić uwagę na praktyczny wymiar tego typu materiału. Bawełna satynowa jest przyjemniejsza w dotyku, mniej się gniecie niż jej tradycyjny odpowiednik i wymaga zdecydowanie mniejszych nakładów pracy. Zapewnia komfort i odpoczynek, jest bezpieczna i wyjątkowo atrakcyjna. Warto podarować ją komuś, warto również kupić sobie.

Pościele o bawełnianym spolocie w Makalulu.pl

Pościel satynowa SOWA 150 x 200 cm

Pościel satynowa SOWA 150 x 200 cm

SARNA pościel dziecięca MAKALULU

Pościel satynowa SARENKA 150 x 200 cm

Pościel satynowa KRÓLIK 150 x 200 cm

Pościel satynowa KRÓLIK 150 x 200 cm

Pościel satynowa JELEŃ 200 x 200 cm

Pościel satynowa JELEŃ 200 x 200 cm

 

 

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz inne pościele o bawełnianym splocie.